Кабмін пропонує продовжити карантин до 1 листопада

 

Через погіршення епідемічної ситуації в країні.

 


Загальна кількість осіб, що захворіли на коронавірусну інфекцію в Україні від початку пандемії, перевищила 108 тисяч. За минулу добу зафіксовано понад 1,6 тис. нових хворих на COVID-19.

Тому, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в країні, Кабінет Міністрів пропонує продовжити карантин до 1 листопада. З огляду на негативну динаміку захворюваності Володимир Зеленський підтримав необхідність вжиття превентивних заходів. Зокрема, впровадження заборони на роботу нічних клубів, проведення концертів.

«Але карантин має залишатися адаптивним та необтяжливим для підприємців. Малий і середній бізнес повинен мати можливість правильно організувати роботу в нових умовах», – наголосив президент.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов доповів, що у зв’язку з наближенням сезону респіраторно-вірусних інфекцій МОЗ готується до закупівель протигрипозних вакцин для груп ризику: медиків, працівників поліції, прикордонної служби, галузі освіти – всього 1,5 млн. осіб.

Зеленський додав, що напередодні нового епідемічного сезону необхідно збільшити кількість ліжок у лікарнях і запустити масову програму вакцинації від грипу.

Офіс президента України


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар