В Солом’янському районі шахрайки викрали у бабусі майже 100 тисяч грн.. і довели до серцевого нападу

 Зловмисниці представились працівницями соцзахисту.


В п’ятницю, 7 серпня, в Солом’янському районі Києва сталося зухвале пограбування. До 83-річної пенсіонерки, що проживає на бульварі Вацлава Гавела, на домашній телефон зателефонувала невідома жінка і представилась начальником Управління праці та соціального захисту населення. Пенсіонерка справді стоїть там на обліку та отримує всіляку допомогу від даної служби, тому такий дзвінок підозр ніяких не викликав.

«Начальниця» соцзахисту повідомила жінці, що в Україні нібито змінюють пенсійні посвідчення - з книжечок на пластикові, та розповіла, що уряд вирішив терміново замінити всі грошові купюри на нові. Попутно уточнюючи, яка сума присутня в пенсіонерки, в якій валюті і в яких саме купюрах. Начебто це потрібно, щоб підготувати нові купюри для заміни.

Потім бабусі пообіцяли, що «соцзахист» із задоволенням пришле двох своїх співробітників для даного обміну, аби їй не доводилося стояти в чергах у банках.

«Не пройшло і 10 хвилин як в двері вже дзвонили «співробітники Управління праці та соціального захисту населення». Дві жіночки середнього зросту, на вигляд приблизно 40-45 років. Одна чорнява з карими очима. Інша блондинка з сірими очима. В руках тримали папери та чорну велику шкіряну жіночу сумку в якій лежали гроші для «обміну». Оформили акт прийому передачі грошей, написала пенсіонерка заяву в якій перерахувала в якій кількості, номіналом та валюті вона обмінює гроші. Розповіли те, що зараз всім кому за 80 років належить фінансова допомога та санітарно-лікувальна путівка від уряду. Написала пенсіонерка і таку заяву на отримання цієї компенсації. Пенсіонерка пригостила яблуками своїх «помічниць»... З її слів «хоч якось хотілось подякувати чим було за те, що люди мені допомогли!». Потім ці дві шахрайки забрали ці всі написані заяви, «обміняли» всі гроші які були в пенсіонерки в квартирі згідно акту. А це були і долари і євро і гривні. В загальній сумі на 92000 гривень! Як потім виявилось це звичайні цвітні ксерокопії з надписом СУВЕНІР. Але вони так задурили голову нещасній пенсіонерці, що вона навіть цього не помітила...», - розповідає Alesya Shtanagey у Facebook.

За словами жінки, цю суму пенсіонерка збирала все своє життя. Після пограбування у неї стався серцевий напад.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар