Мешканець Солом’янського району поплатився за насилля над матір’ю

 Чоловіку загрожує до двох років в’язниці.Протягом останніх двох років 61-річна мешканка Солом’янського району систематично зверталася до поліції, аби знайти захист від рідного сина. За її словами, 41-річний чоловік, погрожуючи фізичним насиллям, постійно відбирає у матері заробітну плату та витрачає її на алкогольні напої. Також під час конфліктів син не лише словесно ображав, а й декілька разів ударив рідну матір.

Дільничні офіцери поліції щоразу відвідували родину та проводили із дебоширом роз’яснювальну роботу щодо недопущення протиправних дій відносно близьких та рідних. У результаті працівники поліції склали на кривдника 82 протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесли 22 термінових заборонних приписи.

Оскільки чоловік продовжував систематично вчиняти домашнє насилля, правоохоронці зібрали матеріали, на підставі яких слідчі розпочали досудове розслідування кримінальних проваджень за ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Наразі матеріали з обвинувальними актами по двох кримінальних провадженнях направлені до районного суду для прийняття рішення щодо притягнення дебошира до відповідальності.

Відділ комунікації поліції Києва

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар