Будівництво, дизайн та ремонт квартир у Києві

 Виконаємо роботу будь-якої складності!Якщо мрія про власне житло вже стала для вас реальністю, то саме час зайнятися найприємнішим - перетворенням просто житлового приміщення у затишне, комфортне та стильне місце, кожний куточок якого буде саме таким, яким бачите його ви.

Для того, щоб кінцевий результат вас не розчарував, необхідно заздалегідь прорахувати бюджет, продумати кожну деталь майбутнього інтер’єру, знайти і придбати всі будівельні матеріали, покликати майстрів різного профілю, проконтролювати їхню роботу… Стоп. А коли ж почнеться найприємніше?

Забудьте все, що ви знали про ремонт! З будівельною компанією «РКК» вам більше не доведеться занурюватися у цей складний та нудний процес, витрачаючи свій час, нерви та зайві кошти. Всі труднощі, від розробки проекту інтер’єру та розрахунків бюджету, до монтажу паркетної дошки та утеплення вашого помешкання, візьмуть на себе досвідчені будівельники, дизайнери та майстри з ремонту «РКК», а вам залишиться тільки насолоджуватись результатом!

 

 Будівельна компанія «РКК» виконує:

- Комплекс будівельно-ремонтних робіт - ремонт квартир, офісів, будинків, будівництво будинків.

- Комплектацію об'єктів чорновими та чистовими матеріалами.

- Монтаж інженерних мереж: електромонтажні та сантехнічні роботи, сигналізація, відеоспостереження.

- Монтаж вентиляції і кондиціонування.

- Дизайн інтер'єру.

За більш ніж 10 років професійної діяльності ми здобули досвід, який дозволяє виконувати будь-які побажання клієнта вчасно, легко та з любов’ю. Ми цінуємо свою репутацію, тому завжди укладаємо офіційні договори із замовником до початку роботи, і надаємо гарантію терміном від 1 року, після здачі об'єкту. Крім того, «РКК» пропонує післягарантійне обслуговування в режимі «24/7».

 Головна мета нашої діяльності - надати сервіс високого рівня та подарувати вашому приміщенню практичність, естетику і комфорт на довгі роки!

Телефонуйте: (067) 348-51-52; (093) 348-51-52; (095) 348-51-52.

Наша адреса: м. Київ, вул..Круглоуніверситетська 3-5, оф. 33.

Наш сайт - https://www.remont-kvartir-kiev.com.ua/


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар