За день у столичному Центрі вакцинації проти COVID-19 щеплення отримали 1395 людей - сайт Солом'янського району

 На місці працювали 16 бригад медиків.Протягом одного дня, 30 травня, у столичному Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі Міжнародного виставкового центру, було вакциновано 1395 людей. Про це повідомив Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у Facebook, пише Darnytskyi.kiev.ua.

«В Центрі працювали 16 бригад, до яких входять реєстратор, лікар та медсестра. Окрім того, працювала бригада «швидкої». До неї, до речі, звернулися двоє людей. Вони госпіталізації не потребували і після наданої допомоги та спостереження залишили центр», - зауважив посадовець.

Щеплення вакциною CoronaVac роблять киянам, які зареєструвалися у додатку «Дія». Для того, щоб вакцинуватися, необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон для підтвердження запису на вакцинацію у додатку «Дія» та копію декларації з лікарем, якщо її підписано.

Центр вакцинації працює і сьогодні, 30 травня, з 10:00 до 18:00 за адресою: Броварський пр-т, 15 (корпус 4, вхід 4-А). Наразі біля входу у заклад утворилася чимала черга із бажаючих отримати щеплення.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар