Під Києвом студент помер за 6 годин після вакцинації від Covid-19 - сайт Солом'янського району

  Хлопця намагалися реанімувати більше години.Сьогодні стало відомо, що 13 вересня в Бучі помер 19-річний студент Українського гуманітарного інституту Володимир Сало. У день смерті хлопець отримав дозу вакцини від Covid-19.

«О 14:30 він вакцинувався від коронавірусу. До вечора почував себе добре, о 18:30 вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри. Пізніше піднялася температура, о 20:15 почалися судоми. О 20:35 зник пульс і дихання. Медичні працівники УГІ робили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20:45. Швидка реанімувала Вову годину», - повідомляє Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на сайт вишу.

Попередня довідка про причину смерті вказує «Cерцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність». Остаточна причина буде відома лише через місяць після завершення медичних досліджень.

Володимир Сало народився 13 березня 2002 року в селі Добросин Львівської області. Сім’я була багатодітною, всього 5 дітей, він був наймолодшим сином.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар